Červen 2007

Kouzla lásky

30. června 2007 v 18:12 | Mona Lisa |  Kouzla, recepty , lektvary
Na kouzla lásky jsem se dostala přes mojí kamarádku a docela mě zaujmuly. Nejsou nijak složité a zvládne je každý . Tak snad vám pomohou přičarovat lásku : ) !
1. Kouzlo lásky na přičarování milované osoby
Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku tak 3x3 a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do toho středu napište jméno osoby kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak jeji/jeho srdce má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a pak spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkávání
Ohni ty kdož z dola přicházíš
přines mi lásku co znám
ať mé srdce žhne a svítí
přines lásku k nám
brzy příjde den
a třikrát silnější bude naše láska.
A TAK SE STAŇ
2.Kouzlo lásky na splanutí lásky až za hrob
Tak tohle kouzlo jsem vymyslela s jednou super kamaráskou a můžu říct , že opravdu funguje!
Potřeby : papír , červený nebo růžový fix ( nebo cokoliv co píše ), 4 okvětní lísky červené (nebo růžové když nemáte ) růže, 4 vlasy vaše ( ty snad máte ne ? ), červenou nebo růžovou stuhu , svíčku .
Na čistý bílý papír nakreslíte červené nebo růžové srdce . Do srdce napíše milované osoby jméno a příjmení ( láska je slepá říká se :- ) ) , Můžete napsat malý verš o lásce . Poté napíšete svoje jméno. Přiložíte 4 vaše vlasy a 4 okvětní lísky červené nebo růžové růže . Srolujete a zavázáte červenou nebo růžovou stuhou pevně. Poté si vduchu představujete milovanou osobu . 4 x políbíte srolovaný papír a zapálíte . Výsledek by se měl snad dostavit : )
3. Na lásku
Tenhle recept jsem objeviala na jednom blogu a zaujal mě , ale bohužel jsem ho i našla na dalších stránkách takže zdroj fakt nevim : ( Je trochu složitý ale mě se docela líbí . Potřeby se dají sehnat .
Potřeby: 7 okvětních lístků růže
7 jadérek z jablka
7 kapek vanilkového extraktu
7 kapek jahodové šťávy
7 kapek malinové šťávy
7 polévkových lžic vody
2 lžičky skořice
Postup: Sedmý den v týdnu smícháš v sedmou hodinu při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."
Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

Kouzla , recepty , lektvary

29. června 2007 v 16:35 | Mona Lisa |  Kouzla, recepty , lektvary
Jak jste si mohli všimnout založila jsem novou rubriku Kouzla , recepty , lektvary . Kde bubu psát různá kouzla atd . Bude to různě z internetu co mě zaujmulo ,co jsem vyzkoušela nebo co vypadá nějak normálně a dá se to provést . říkám to jen proto abyste mi pak neříkala , že jsme to zkopíroval od tud´ a tam : ) Doufám , že se vám Kouzla , recepty a lektvary budou líbit : )

Fénixové

27. června 2007 v 11:56 | Mona Lisa |  Nadpřirozené bytosti
FÉNIX JE POVAŽOVÁN ZA JEDNU Z NEJTARŠÍCH NADPŘIROZENÝCH BYTOSTÍ .
MŮŽE MÍT TISÍCE PODOB ALE NEJVÍCE HO ZNÁME JAKO OHNIVÉHO PTÁKA.
FÉNIX MŮŽE ŽÍT CELÁ STALETÍ AŽ 1000 LET .
FÉNIX JE TAKÉ ZNÁMÝ SVOJÍ VLASTNOSTÍ ZNOVUZROZENÍ . KDYŽ DOJDE KE KONCI SVÉHO ŽIVOTA SPLANE A Z POPELA CO PO NĚM ZBYDE SE ZNOVU NARODÍ.
FÉNIXOVA PRAVLASTÍ JE ZEMĚ EGYPT KDE BYL ZNÁM POD JMÉNEM BENU.
FÉNIX MŮŽE BÝT I SILNÝ PROTIVNÍK .
JEHO KOUZELNÉ SLZY LÉČÍ JAKÁKOLIV ZRANĚNÍ .
FÉNIX JE MAGICKÁ BYTOST A MNOHO LIDÍ PROPADLO JEHO KOUZLU .

Zlá čarodějnice podle historie

26. června 2007 v 11:35 | Mona Lisa |  Bílá a černá magie
Zlá čarodějnice , kdysi nazývaná také striga, byla původně noční strašidlo ženského původu , které usmrcovalo nemluvňata , vyhledávalo sexuální styky a svádělo počestné lidi na cestu zla . Zatím nestarší nalezený pramen o čarodějnictví pochází ze starověkého Babylonu z období vlády krále Aššurbanipala . Na osmi tabulkách , které nesou název makio , což v překladu znamená upálení ( zajímavé že ? ) se nachází velmi podrobný popis čarodějnictví , tak jak ho vnímali daleko později i středověcí inkvizitoři .

Prázdniny

26. června 2007 v 11:21 | Mona Lisa
ZAČÍNAJÍ PRÁZDNINY ( MĚ UŽ ZAČLY : D ) A JAKO VŽDY NĚKAM JEDEM . JÁ SE ASI VŮBEC NEDOSTANU O PRÁZDNINÁCH NA INTERNET A NEBUDU DOMA. JE TO JEN TAKOVÉ INFO A BYSTE SE NELEKLY , ŽE TU NEBUDOU ČLÁNKY.
VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ PRÁZDNINY ZDAREC MONA LISA : )

Utrpení zvířat v Číně

22. června 2007 v 16:32 | la rosse |  Zvířata
Na psa dopadá těžký klacek. Zvíře skučí bolestí. Jehosténání doslova trhá srdce. Hnědá srst čtyřnohého tvora se pomalu zbarvuje do ruda. Krev mu kape z tlamy. Je slyšet, jak se mu pod brutálnímy údery jeho trýznitele lámou kosti. Zvíře se z posledních sil snaží osvobodit, ale marně! Místo toho mu krk sevřou ještě pevněji železné svorky. Pes chrčí! Potom zemře... O pár metrů dál kdosi moří kočku do vařící vody, zaživa! Ani ona nemá šanci uniknout hrůznému osudu! Tyhle neuvěřitelně drsné scény jsou každodenním obrázkem na čínských tržištích se zvířaty, kde se nabízejí psi, kočky, plazi, ptáci a divoká zvířata. Jako levné zboží napěchované na sebe v naskládaných klecích. Jsou bezmocnými svědky drastického zabíjení svých druhů. Ubozí tvorové jsou vařeni, stahováni z kůže, tlučeni nebo mrzačeni. A nikdo s nimi nemá soucit! Proč? Když je totiž nějaké zvíře před zabitím mučeno, je jeho maso v Číně považováno za mimořádně delikátní. Organizace na ochranu zvířat Animals Asia Foundation chce toto šílenství ukončit. Hodlá Číňany přesvědčit, že zvířata neslouží jen jako potrava, ale že je také mohou mít lidé rádi. Ovšem bude potřeba urazit dlouhou cestu, než umlkne poslední bolestné sténání na čínských tržištích...
www.svet-zvirat.wbs.cz


Arrivederci Praha

22. června 2007 v 16:00 | la rosse
Ahoj lidi! Dnešním dnem mi začínají prázdniny, hurá! Jak já se na ně těšila! A zítra odjíždím do Itálie! Takže tu ode mě týden nic nebude přibývat, ale až se vrátím, napíšu snad nějaké články o zvířatech a pak něco konečně zase o magii nebo nadpřirozenu. Takže užívejte života krásného léta a pokud pojedete někam do přírody, určitě nezapomeňte na krásné Tajemné a Nadpřirozené bytosti!
Vaše La Rosse

Statistiky

17. června 2007 v 8:23 | la rosse
Znovu pokus o další statistiky
NAVRCHOLU.cz

1. HISTORICKÉ VÝROČÍ BLOGU TAJEMNÉ BYTOSTI

17. června 2007 v 3:00 | Mona Lisa a La rosse |  Nezařazené
DNES TO JE PRÁVĚ ROK CO JSME MY MONA LISA A LA ROSSE ZALOŽILY NÁŠ MILOVANÝ, JEDINEČNÝ BLOG. TAJEMNÉ BYTOSTI JE NAŠE ROČNÍ PRÁCE : )
JEN TAK PRO ZAJÍMAVOST JSME ZA ROK NAPSALY 415 ČLÁNKŮ.
NEJVÍCE JSME BYLY AKTIVNÍ V SRPNU NAPSALY JSME OKOLO 100 ČLÁNKŮ.
KOMENTÁŘŮ JE ASI KOLEM 2000 A NÁVŠTĚVNOST ZA CELÝ ROK NECELÝCH 50.000 NÁVŠTĚVNÍKŮ
NEJVÍCE OBRÁZKŮ JE V GALERII VÍL OKOLO 300 A DOHROMADY JE TU 1000 OBRÁZKŮ.
JSME MOC RÁDI ŽE CHODÍTE NA NÁŠ BLOG A ŽE VÁS NEUSTÁLE PŘIBÝVÁ.
VAŠE
MONA LISA A LA ROSSE


Zabíjení tuleňů

10. června 2007 v 8:27 | la rosse |  Zvířata
Nástroje určené pro vraždění tuleňů a jejich použití v praxi

Nástroje určené pro vraždění tuleňů a jejich použití v praxi.
Nástroje určené pro vraždění tuleňů a jejich použití v praxi.

Nástroje určené pro vraždění tuleňů a jejich použití v praxi.Nástroje určené pro vraždění tuleňů a jejich použití v praxi.
Proč?
I děti mají srdce!
Рисуют дети Апатит
Рисуют дети Апатит
Proč jsme takový?
Кобелева Юля, 13 лет, г. Казань
МДОО «Дети – мир на Земле» г. Сосновоборска Красноярского края
МДОО «Дети – мир на Земле» г. Сосновоборска Красноярского края
Realita : (
Podívejte se na prezentaci! Žij a nech žít!

Která zvířata jsou nejčastěji týraná?

9. června 2007 v 8:54 | la rosse |  Zvířata
Tuleni - patří k nejohroženějším druhům naší planety, mláďata se vybíjí kvůli velice jemné a čistě bílé srsti.Navíc mají velice jemné maso. Některá zvířata při stahování kůže nejsou ani mrtvá. Prožívají strašnou bolest.
Opice - zabíjí se taky kvůli srsti, ale hlavně kvůli masu a navíc se z nich dělají velice ,,hezké" suvenýry, které se velmi dobře prodávají. Často jejich lovení a prodej bývá jediná obživa domorodců!
Kočky - Testují se na nich hlavně šampóny, oční stíny apod. Mají totiž podobně jako člověk citlivé oči.
Tygři, gepardi, lyšky, králíci a podobné - se zabíjí hlavně kvůli jemné kůži a srsti, ze kterého jsou pak velmi ,,pěkné" kožichy. Tato zvířata jsou ještě dlouho držena v klecích., nedostávají najíst a jsou týrána. Pak jsou někdy i zaživa stahována z kůže. Nejdřív ale pytláci a kožešníci nastraží v jejich prostředí pasti, zvíře se do ní chytne. Například si skřípne nohu, je to strašná bolest, ze zoufalosti si nohu ukousne a uteče, jenže zachvíli zemře na otravu krve. Pytlá ci je podle krvavých stop najdou.¨
Krysy, myši, potkani - na nich jsou hlavně testovány léky, léčivé medikamenty a hlevně jsou na nich prováděny pokusy jako např. klonování a jiné. Jistě je to jen havěť která se rychle množí a jen šíří nemoci. Ale jsou to také živí tvorové.
Králíci - na nich se testují náplasti, pleťové krémy prací prášky apod. Jedině oni totiž mají stejně citlivou a jemnou kůži jako člověk.
Psi - ty týráme hlavně my, pořídíte si pejska, zachvíly vás přestane bavit ho venčit. To je ale chyba, protože pes si potřebuje ulevit, uleví se někde u vás doma, vy místo toho abyste se napravily ho akorát zmlátíte. Taky vás omrzí si s ním hraát a mazlit se, psi jsou pak velice nešťastní. Nakonec ho třeba vyženete z domu! Taky se ale na nich testují prací prášky, a spousta jídel!
Krokodýli - zabíjí se kvůli kůži. Nechcete si koupi kabelku z krokodýlí kůže?
Sloni - zabíjí se hlavně pro kosti a zuby. Ze slonoviny se pořád ještě vyrábí velice prodávané suvenýry. Třeba šachy ze slonoviny!
Mořští živočichové - neustálé znečišťování vod a moří hubí miliony krásných a unikátních živočichů. Také jsou ale prvními oběťmi globálního oteplování, za což taky můžeme z části my!
Tyto a ještě spousta zvířat je strašně týráno, všechny jsou pod ochranou velkých organizací, jsou zapsány v červené knize ohrožených druhů a přesto se stále zabíjí a týrají. Jak je to možné? Ztratili jsme poslední zbytky naší důstojnosti! Pomožme dokud není pozdě!

Proti týrání zvířat!

8. června 2007 v 18:10 | la rosse |  Zvířata
Ve světě se děje strašně moc věcí.Mnohé si ani neuvědomujeme a musíme bojovat pro to aby skončilo trápení všech zvířat!My nemusíme chodit na demonstrace ale můžeme to změnit jinak!Nekupujte si kožešiny(ikdyž......stejně už je pozdě,prrotože kožešina už stejně nežije)ale máme tu materiály a moderní techniku,která dokáže vyrobit umělou kožešinu a nejde to poznat pomalu už ani kvalitu výrobku.Když už máte zvířata tak se o ně starejte!Mějte pro ně velký prostor.Nedávejte jim krabičku v které se nemohou ani otočit!dejte jim aspoň(když se jedná o zvíře akvarijní nebo malé hlodavce)prostor ,který je hoden jejich velikosti.Dejte jim možnost hrát si.Pokud jde o psa nebo kočku,nenechávejte je sami doma když jdete ven,vezměte je sebou a budete mít radost jak vy tak oni.Proč je vlastně chováme?Abychom jim pomohli ne aby střádali život nehybně a bez radosti.Projděte se s nima venku a vy budete vědět že je váš kamarád a on vás bude také pokládat za přítele.Dávejte na ně pozor.Nebijte je jen proto abyste byli machři že se ničeho nebojíte a že všechno zvládnete.Ti co to dělají jsou bezcitní ........

Další webové stránky které pomáhají

5. června 2007 v 18:17 | la rosse |  Zvířata
Tady je seznam útulků zvířat. Můžete si zde najít nového nebo ztraceného kamaráda. Určitě je potěší když jim pomůžete!

Blog na ochranu zvířat

5. června 2007 v 17:36 | la rosse |  Zvířata
Tady je jeden super blog, který se zajíma o zvířata, o jejich týrání a jejich ochranu! Určitě se jukněte!

Jak můžeme pomoct?

5. června 2007 v 9:23 | la rosse |  Zvířata
Jak můžeme pomoct zvířatům? Pokud zrovna nechcete jezdit do divočiny a učit domorodce aby je nelovily, jsou už možnosti jak pomoct zvířatům dost omezené. Ale i malá pomoc může hodně změnit, určitě si řekneš: ,,To že já (takový malý neznámí človíček) pomůžu jedné ubohé kočce přece nezmění celý svět!" Jenže představ si že by si přesně tohle řekl každý? To už by se na světě opravdu nenašla ani jedna spřízněná duše a zvířata by mohla jedno po druhém klidně spáchat sebevraždu. Naštěstí se ale i dnes najde mnoho lidí kteří zvířata uspěšně zachraňují a otevřeně beze strachu vystupují proti týrání. Jedním z velkých problémů týrání zvířat je asi ten ža za týrání nejsou dost vysoké tresty, když někdo zvíře týra, dostane pokutu nanejvýš rok nebo dva odnětí svobody. Ale jak je vidět, to rozhodně nestačí. Ty tyrani by zasloužily pruhovaný pižamo, kouly na nohu a zametat chodník a třeba deset let. Ono by ho to přešlo.
Tresty ale zvířatům život nevrátí, proto se musí určit nějaká účinná prevence. Jenže jaká? Některé společnosti na ochranu zvířat jezdí do divočiny a do rúzných vesnic. Kde domorodce poučují o tom že nesmí zvířata zabíjet, jenže zvířata jsou většinou jedinou obživou těch domorodců. Mají z nich kůže, maso a bůhví co ještě. A proto je učí jak vyrobit jiné jídlo a spoustu dalších věcí.
V pralesech je také ale velké množství pytláků, to se nedá ale tolik řešit. Ale chytří lidé z různých organizací vymysleli že když se pralesy a divočinami povedou turistické stezky omezí se pytláctví. Zvířata si na turisty docela zvykla a opravdu to funguje. Jenže ne všude se turistické stezky dají zařídit.
To je ale pomoc velkých organizací, jak tedy můžeme pomoct my?
:Pár tipů které určitě pomůžou:
- my sami především zvířatům neubližujeme
- pokud máme nějaké doma, staráme se o něj a věnujeme mu naši péči (dostatek prostoru, hrajeme si s ním atd.)
- pokud víme o někom kdo týrá zvířata, okamžitě to někomu oznámíme, nebudeme žalobníčkové ale zachráníme životy nevinných
- pokud najdete nějaké opuštěné zvíře, odneseme ho do útulku
- můžeme přispívat útulkům, penězmi, jídlem, někdy mají radost i z obyčejné deky
- šiřte informace dál, kopírujte od nás články o týrání zvířat a o jejich ochraně
Je mnoho možností jak ochraňovat zvířata, pokud víte o dalších které tu ještě nejsou napsané, tak nám je určitě napište. Budeme vám moc vděční. Nebuďme lhostejní a pomožme dokud je čas!

Měsíce rozdělené do čtyř základních skupin

5. června 2007 v 8:48 | la rosse |  Horoskopy a znamení
Zemské měsíce - Býk, Panna, Kozoroh
Tato skupina není příliš vnímavá, proto nechte pocity raději stranou. Zato dokáže velmi dobře udržet stabilitu a bezpečí.
Ohnivé měsíce - Beran, Lev, Střelec
Tato skupina je impulzivní a optimistická, s ní můžete zahájit změny. Je v ní hodně energie, která se může projevit egocentrismem. Pozor na nerudnost a podrážděnost!
Vzdušné měsíce - Blíženci, Váhy, Vodnář
Tato skupina je rozvážná a objektivní. Podporuje komunikaci a psaní. Je v ní hodně pohybu a proto se pojí s cestováním.
Vodní měsíce - Ryby, Štír, Rak
Tato skupina je hodně emocionální a zranitelná. Velmi snadno zavádí na scestí. Její touha po lásce je obrovská a vnímavost ještě větší. Přináší období lásky a plodnosti.

INFO pro Akci Pomozte Zvířatům

4. června 2007 v 21:42 | Mona Lisa |  Zvířata
Zde se můžete ptát a informovat se k akci všem velmi rádi odpovíme : )

Akce pro blogy = Pomoc Zvířatům

4. června 2007 v 21:34 | Mona Lisa a La Rosse |  Zvířata
CHYSTÁME AKCI PRO BLOGY ,KTERÉ CHTĚJÍ SE AKTIVNĚ PODÍLET NA OCHRANU ZVÍŘAT A NEBO ASPOŇ POMOC NĚCO UDĚLAT. JAK JSTE SI MOHLI VŠIMNOUT NÁŠ BLOG SE ZAČAL POMALU ALE JISTĚ ZAJÍMAT O TUTO TÉMATIKU. BYLY BYSME VELMI RÁDI POKUD BY SE I OSTATNÍ BLOGY ZAPOJILY. TRVALO BY TO ASI MĚSÍC NEBO DVA . TAKŽE PSALI BYSNE NA NAŠEM BLOGU ČLÁNKY O TÉTO TÉMATICE ALE I NAPŘ. EKOLOGIE , POMOC ZVÍŘATŮM ATD.A KDO BY BYL REGISTROVANÝ KOPÍROVAL BY SI TO DO SVÉHO BLOGU. TATO AKCE BY SKONČILA NEJSPÍŠE NA ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU ( 3. ZÁŘÍ ) . JAKO MALÁ ODMĚNA PRO BLOGY KTERÉ SE ÚČASNILY A BYLY OCHOTNÍ POMOCT BY BYL VELKÝ OBRAZ ( PLAKÁT ) KDE BY BYLY VAŠE ODKAZI NA VAŠE STRÁNKY PLUS PŘEZDÍVKY. REGISTROVAT SE MŮŽETE V KOMENTÁŘI K TOMUTO ČLÁNKU. REGISTRACE BUDU PROBÝHAT OD 4.6 - 14.6 UVĚDOMTE SI ,ŽE NEMŮŽEME BÝTI POŘÁD TAK LHOSTEJNÝ A MŮŽEME POMOCT ASPOŇ TÍM , ŽE SE BUDE O TOM MLUVIT A NĚCO DĚLAT. ČÍM VÍCE BLOGŮ TÍM LÉPE : ) KLIDNĚ SE MŮŽETE REGISTROVAT I PO DATU : )
NAŠE KONTAKTY : MONA LISA E-MAIL MENCLICE@CENTRUM.CZ
ICQ 260-688-247
LA ROSSE E-MAIL KANNAS@CENTRUM.CZ
ICQ 408-354-723
A NEBO DO SPECIÁLNĚ VYTVOŘENÉMU ČLÁNKU INFO , KLIDNĚ PIŠTĚ DO KOMENTÁŘU
LHOSTEJNOS A NEBO NADĚJE ?
PROSÍM POMOZTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!