Září 2008

Pro Mona Lisu

14. září 2008 v 0:01 | La Rosse
VŠECHNO NEJLEPŠÍ PRO MONA LISU! DNES MÁ NAROZENINY! LISO JSI MOJE NEJ KÁMOŠKA A VŽDYCKY BUDEŠ, PŘEJU TI HODNĚ LÁSKY, HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A ABY SE TI DAŘILO VŠECHNO CO SI BUDEŠ PŘÁT! A AŤ MÁŠ KOLEM SEBE PLNO TAJEMNÝCH A NADPŘIROZENÝCH BYTOSTÍ...

Nový měsíc - New Moon - Stephanie Meyerová

5. září 2008 v 14:44 | Mona Lisa |  Super knihy
Nový měsíc je druhý díl úspěšné Twilight ságy, navazuje na první díl Stmívání. Podle mého názoru v druhém díle se více rozvíjí postava Jacoba Blacka, který bude mít i zásadní roli ve třetím déle. Nový měsíc je opravdu velmi dobře napsaný až si říkáte , že se to muselo opravdu stát :-)
Obsah:
Pro Bellu Swanovou je jedna věc důležitější než sám život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů. Edward a Bella si uvědomují, že jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé a že jejich potíže vlastně teprve začínají…
Statisíce čtenářů na celém světě uchvátil v roce 2005 bestseller Stephenie Meyerové Stmívání. V pokračování nazvaném Nový měsíc autorka dodává další neodolatelnou kombinaci milostného příběhu a napětí s fantastickou zápletkou. Tato vášnivá, strhující a hluboce dojemná upírská milostná sága míří k literární nesmrtelnosti.
Na levé straně je anglický originál a já si opravdu nemůžu pomoci, ale přídemi ,že anglický originál je více kreativnější a zajímavější. Obálka symbolizuje uvadající květinu - takže Bellu.

Brisingr konečně v prodeji?

1. září 2008 v 19:43 | La Rosse |  Eragon
Omylem jsem narazila na tuhle stránku a docela mě to překvapilo. Posuďte sami... Že by byl už v prodeji Brisingr?
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>KLIKNI<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<